czwartek, 7 stycznia 2016

#5.Dążąc do ideału

Ostatnio coraz częściej zastanawia mnie czemu większość osób (bynajmniej w moim wieku) boi się pokazać swoje prawdziwe oblicze.Chowają się pod tzw.maską i świadomi swoich niedoskonałości, kompleksów wpajają wszystkim że są perfekcyjni,idealni.Kompletnie tego nie rozumiem, przecież każdy z nas zdaje sobie sprawę z tego ze ideałów po prostu nie ma,nie istnieją.Jest to tylko nasz wymysł. W internecie mnóstwo osób zachowuje się jakby byli ponad wszystkimi,robią to na pokaz.Zamiast zwalczyć swoje kompleksy,udają ze ich nie ma,co gorsza coraz częściej retuszują swoje zdjęcia,najczęściej jest to właśnie wyszczuplenie sylwetki,usunięcie niedoskonałości na twarzy..Przecież każdy widzi jak takie osoby wyglądają w rzeczywistości, więc gdzie tu sens? Po co okłamywać innych i przede wszystkim samego siebie ze jest się takim idealnym,nie lepiej jest serio cos zrobić,zadbać o siebie i wyleczyć się z kompleksów i być bliżej tego swojego 'ideału'? Uważam, że takie osoby same robią z siebie pośmiewisko..







zegarek-adidas



buty-nike,spodnie-h&m,skóra-river island








14 komentarzy:

 1. Dokładnie! Napisałaś samą prawdę. W naszych czasach nie ma ideałów, także osoby, które do tego dążą to dążą do nikąt.
  Pozdrawiam,
  Zapraszam: http://millie-milllie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie! Ale dzieje się tak głownie tylko przez propagowanie pewnego rodzaju wyglądu, poprzez internet czy telewizję. :) Zawsze lepiej pozostać sobą niż być śladem czyiś butów.

  Zapraszam http://ispossiblee.blogspot.com Odpowiadam na każdą obserwacje i propozycje wejść w linki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieje się chyba przez to, że w telewizji, filmach, zdjęciach zawsze wszystko jest idealne. idealni ludzie, piękni etc. :) to chyba dlatego.

  mój blog, hooneyyy

  OdpowiedzUsuń
 4. teraz faktycznie wszędzie widać to nieustanne dążenie do perfekcji, duży w tym udział instagrama wg mnie :)
  zapraszamy w wolnej chwili :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dokładnie! Też nie rozumiem takich ludzi. To jest kompletnie bezsensu. Prawda prędzej, czy później i tak wyjdzie na jaw.

  Pozdrawiam, I am Angelika - klik!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochana!
  Zapraszam Cię na konkurs, gdzie można bardzo łatwo wygrać okulary (sama wybierasz) lub vouchery na nie:)
  Zasady są bardzo proste zapraszam na : twoimioczami.blogspot.com - klik:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo ciekawy blog :-) zapraszam na mojego bloga pozderki ^^ http://paaaatik.blogspot.be/

  OdpowiedzUsuń
 8. Wow twój blog jest genialny ! Strasznie fajnie się czyta posty i ogląga te boskie zdjęcia :) zostanę tu na dłużej, oczywiście obserwuje. Jeśli spodoba ci się mój blog to zaobserwuj :) będę wdzięczna http://mysterious-natalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie ma się co dziwić, że dzisiejsze nastolatki, próbują za wszelką cenę siebie poprawić :) W gazetach, internecie, wszędzie jest pełno "idealnych" dziewczyn do których próbujemy się upodobnić.

  adgam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Media zrobiło prawnie mózgu nastolatkom i nie dziwię się że teraz tyle kompleksów. :/


  little-jay999.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. super buty *o*
  pozdrawiam
  http://lovelybee99.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń